Kiedy: 26 listopada 2016

Gdzie: Kolno, wielkopolskie

Ofiara: postrzelony myśliwy

Źródło: https://epoznan.pl/news-news-72035-wypadek_na_polowaniu_mysliwy_postrzelil_kolege

Wypadek na polowaniu: myśliwy postrzelił kolegę

W niedzielę w godzinach popołudniowych podczas polowania w miejscowości Kolno doszło do incydentu. Myśliwy postrzelił swojego kolegę.

Jak wyjaśnia Przemysław Araszkiewicz z policji w Międzychodzie, do zdarzenia doszło w niedzielę około 16.00 w Kolnie. Odbywało się polowanie. – W trakcie polowania 67-letni mieszkaniec Międzychodu oddał strzał z broni myśliwskiej w stronę dzika i postrzelił drugiego myśliwego. Ranny to 35-latek, mieszkaniec Międzychodu – mówi.

– Poszkodowanego, przytomnego, w stanie stabilnym służby ratownicze przewiozły do szpitala w Międzychodzie. Obrażenia nie zagrażają życiu postrzelonego myśliwego – dodaje. Mężczyźni byli trzeźwi. Zabezpieczono broń i amunicję myśliwego, który oddał feralny strzał.

Źródło: https://miedzychod.naszemiasto.pl/postrzelenie-mysliwego-miedzychod-mezczyzna-trafil-do/ar/c8-3931686

Postrzelenie myśliwego Międzychód – mężczyzna trafił do szpitala NOWE FAKTY

Postrzelenie myśliwego Międzychód. W niedzielę 27 listopada pod Międzychodem doszło do wypadku. Na jednym z polowań myśliwy prawdopodobnie postrzelił przez przypadek swojego kolegę.

Postrzelenie myśliwego Międzychód. Póki co o sprawie niewiele wiadomo.

– Trwają czynności w tej sprawie. Poszkodwany trafił do szpitala – mówi Przemysław Araszkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie.

Postrzelenie myśliwego Międzychód. Z relacji myśliwych biorących udział w polowaniu wynika natomiast, że mężczyznę trafił prawdopodobnie odłamek od breneki (pocisku przyp. red.) albo też odłamek drzewa, w które trafiła breneka.

PONIEDZIAŁEK 28 LISTOPADA GODZ. 11:00

Wiadomo już, że w trakcie polowania pod Kolnem 67-letni mieszkaniec Międzychodu oddał strzał z broni myśliwskiej w stronę dzika i postrzelił drugiego myśliwego. Ranny to 35-latek, mieszkaniec Międzychodu.

– Poszkodowanego, przytomnego, w stanie stabilnym służby ratownicze przewiozły do szpitala w Międzychodzie. Obrażenia nie zagrażają życiu postrzelonego myśliwego. Myśliwi byli trzeźwi. Broń oraz amunicja będąca w posiadaniu myśliwego, który oddał fatalny strzał została zabezpieczona – mówi Przemysław Araszkiewicz z KPP w Międzychodzie.