Kiedy: 18 sierpnia 2018

Gdzie: Tychy

Ofiary: mężczyzna postrzelony w szyję

Źródło: https://tvs.pl/informacje/wypadek-w-tychach-mezczyzna-postrzelony-na-polowaniu/

Wypadek w Tychach: mężczyzna postrzelony na polowaniu

Groźny wypadek w Tychach: mężczyzna miał wjechać do lasu i zostać postrzelony w szyję. Wszystko przez trwające tam polowanie na kaczki.

Szyby w samochodzie mężczyzny były otwarte. Przez jedną z szyb wpadł śrut, raniąc mężczyznę w szyję. Rana na całe szczęście nie jest groźna.

Policja sprawdzi teraz czy teren polowania był odpowiednio oznakowany i czy mężczyzna mógł wjechać do lasu – podaje RMF24.pl

Źródło: https://www.tychy.pl/2018/08/18/postrzelenie-w-czulowie/

Ustrzelili człowieka

Kamil Peszat

18 sierpnia po godzinie 11 w rejonie stawów przy ulicy Katowickiej (Czułów) doszło do postrzelenia mężczyzny. Na miejsce zadysponowane zostały patrole policji, Zespół Ratownictwa Medycznego i policyjny technik kryminalistyki.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do postrzelenia doszło podczas polowania na kaczki. Myśliwi najprawdopodobniej nie zauważyli mężczyzny, który wjechał swoim samochodem do lasu w rejon polowania. Mężczyzna przez otwarte okno swojego samochodu został postrzelony śrutem w szyję. Trafił pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia oraz czy teren polowania był prawidłowo oznakowany i zabezpieczony. Na szczęście nie doszło do tragedii.